Менший, як торік. Для Львівської громади погодили бюджет розвитку

Фото: Р. Балук

Львів – з бюджетом розвитку. Це не загальний бюджет громади, а гроші, які витратять на капітальні видатки: ремонти шкіл, садочків, лікарень, укриттів, аварійних доріг тощо.  Цього року у міста – 1,9 мільярда гривень. Саме таку цифру затвердили на сесії Львівської міської ради. Для порівняння: минулого року сума була майже удвічі більша.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

221 млн грн – на медицину та реабілітацію. 90 – на освіту. Чверть мільярда – на критичну інфраструктуру. 30 млн – на співфінансування грантових проєктів. І 28 – на аварійно-відновлювальні роботи об’єктів, які постраждали внаслідок ракетних ударів. 1 млрд передбачений на підтримку ЗСУ.

«Це ми будемо купляти дрони, антидронові  системи, які продумуються у Львові, щоб передавати нашим хлопцям на передову», – пояснив голова Львівської тергромади Андрій Садовий.

Збільшили львівські депутати і фінансову підтримку для розробників військового обладнання. Ця сума зросла втричі.

«Ми коли стартували з першою програмою, ми побачили, що дійсно є фірми, які працюють. І для більших виробників ми збільшили максимальну суму ваучера до 3 млн грн», – пояснив міський депутат Львова ( фракція «Європейська солідарність») Петро Адамик.

Заявки військових підприємців розглядатиме спеціальна комісія, але лише після того, як розробки протестують військові.

«Після того, як виробили певні речі, вони передаються військовим. Передали – і на підставі актів здійснюється компенсація», – говорить керівниця департаменту економічного розвитку Львівської міської ради  Інна Свистун.

оренда квартири Львів

Новини