Мешканці отримають від Львова компенсацію: за вибиті вікна – до 12 тис. грн, за двері – 8 тис. грн – Андрій Москаленко

Скрин з відео: Перший Західний

Мешканці будинків на Сихові, у Львові, чиє майно постраждало в результаті влучання ворожого дрона-камікадзе 29 грудня 2023 року, отримують компенсацію з міського бюджету.

Про це у спецефірі «Першого Західного» «2 роки. Лютий» розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

«Компенсація за вікна, вибиті безпосередньо у помешканнях іде з бюджету міста. Ця сума становить до 12 тис. грн. Компенсація за вибиті двері – до 8 тис. грн. Фактично всі пакети проголосовані. Кошти або вже є на рахунках мешканців, або, якщо ще хтось не подав документи, то ми в будь-який момент будемо готові ці кошти перерахувати», – зазначив Андрій Москаленко.

До слова, відновили навчання і в ліцеї «Оріяна», що також постраждав в результаті атаки. Поки діти навчаються лише в одній частині будівлі, оскільки у другій пошкоджено конструктив стін. До березня буде розроблено проєкт відновлення.

«Наше завдання, щоб цього року діти повернулися у другу частину школи. За попередніми розрахунками це буде коштувати 10-15 млн грн. Точну суму буде відомо по завершенні проєкту», – додав перший заступник міського голови Львова.

Також ведуться перемовини з мешканцями будинків на вул. Науковій, чиє майно постраждало в результаті ворожої атаки 15 лютого 2024 року.

оренда квартири Львів

Новини