Мешканцям постраждалих від ракетного удару надають психологічну допомогу. Включення з місця події

Фото: Андрій Садовий, Телеграм-канал

Мешканцям будинків, які були пошкоджені внаслідок ракетного удару по Львівщині, надають допомогу. На місці працюють волонтери міжнародних організацій, які роздають їжу та напої. Також працює психологічна служба. Вирішується також питання щодо розселення мешканців.

Про це з місця події розповіла журналістка ТРК «Перший Західний» Марина Венцурик. Вона поспілкувалась з постраждалими.

Марина Венцурик, скриншот з відео «Першого Західного»

«У них – неабиякий стрес. Все таки це було між 5-ою та 6-ою ранку. Кажуть, що дуже сильно злякались діти. Вибухи були  гучними. Але з людьми зараз працюють відповідні служби, які намагаються стабілізувати їхній морально-психологічний стан», – розповідає журналістка.

Вона зазначає, що постраждалі, з якими вона спілкувалась, в укриття не спускалися, а залишалися вдома. Хоча поруч, визнавали, є укриття, яке завжди відкрите. Деякі з мешканців вирішили, що достатньо дотримуватись правила «двох стін». Однак, після нічного ракетного обстрілу вони пошкодували, що не вибрали укриття.  

За словами Марини Венцурик, потреби постраждалих мешканців наразі з’ясовують. З ними зустрілись представники ОСББ та міської влади. До своїх помешкань, людей наразі не пускають, оскільки ведуться слідчі дії.

Нагадаємо, внаслідок нічної ракетної атаки по Львівщині постраждали 15 людей. Найменшій дитині 10 років. П’ятьох шпиталізували.

оренда квартири Львів

Новини