Мешканцям Залізничного району вже відновили гарячу воду після гідравлічних випробувань

Фото: sies.gov.ua

На два дні швидше, ніж було анонсовано,  відновили гарячу воду мешканцям Залізничного району. Також гарячу воду отримують мешканці Галицького, 90% житлових будинків Личаківського, і частини Шевченківського районів.

Про це повідомляють в Львівській міськраді.

«Відновити гарячу воду мешканцям Залізничного району планували з 27 травня, однак вже у суботу, 25 травня, гаряче водопостачання було відновлено. Також станом на сьогодні гарячу воду отримують усі будинки з центральним опаленням у Галицькому районі, а також 90% мешканців Личаківського району. Відтак 492 житлових будинки, які ми обслуговуємо, вже отримують гарячу воду.

А до будинків, які отримують гарячу воду від наших ТЕЦ, заплановано відновити гаряче водопостачання з 18 червня. Однак намагатимемося зробити це швидше»,  – пояснили у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Нагадаємо, з 13 травня у Львові розпочалися гідравлічні випробування теплових мереж. Гідравлічні випробування проводяться щорічно після завершення опалювального сезону. Тепловики наголошують, що якісно проведена гідравліка і ліквідація всіх виявлених пошкоджень – це запорука стабільного і безаварійного проходження опалювального сезону.

оренда квартири Львів

Новини