Міненерго закликало українців не розповсюджувати інформацію про наслідки масованих ударів

Фото ілюстративне: Слово і Діло

Міністерство енергетики України звернулося до усіх українців, зокрема влади, компаній, журналістів та експертів щодо поширення інформації про наслідки масованих ударів ворогом України.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

«З огляду на безпекову ситуацію в країні та активізацію масованих ударів ворога по об’єктах енергетичної системи по всій території України, звертаємося до всіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних та приватних підприємств і компаній, представників ЗМІ та експертів, а також усіх українців з проханням:

  • Не озвучуйте публічно (в ефірах телеканалів та радіоефірах, у ЗМІ, соцмережах) детальну інформацію щодо наслідків ударів.
  • Не називайте конкретні обʼєкти влучань.
  • Не надавайте деталі про конкретні об’єкти і прив’язки до місцевості, куди було або не було влучання засобів повітряного нападу.
  • Не уточнюйте кількість влучань і місця влучань.
  • Не надавайте інформації в конкретних цифрах і показниках – щодо відключень, дефіциту електроенергії тощо».

В Міненерго наголошують, розголошення такої інформації є дуже великою загрозою, адже ворожа розвідка активно працює за відкритими джерелами інформації.

«Не надавайте ворогу цінної інформації, яку він обов’язково буде використовувати для подальшого координування своїх дій і планування нових атак».

оренда квартири Львів

Новини