Міноборони Франції: Не йдеться про відправку сухопутних військ воювати в Україну, є інші варіанти

Фото: Вікіпедія

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню заявив, що наразі «не йдеться про відправку сухопутних військ воювати» в Україну, водночас він допустив присутність іноземних військ як «інструкторів» або спеціалістів із розмінування.

Про це Лекорню заявив в інтерв’ю BFMTV, повідомляє «Європейська правда»

«Чи є якісь плани щодо військової присутності, які є неможливими? Я думаю про розмінування і навчання українських солдатів на їхній власній землі».

Лекорню підкреслив, «ми більше не перебуваємо в тій самій ситуації, що два роки тому».

У четвер Кремль звинуватив Емманюеля Макрона у збільшенні «прямої участі Франції» у війні.

Відповідаючи на запитання про цю заяву, Лекорню підкреслив: «Історія Франції не дозволяє проявляти слабкість. Підтримувати баланс сил означає не бути слабким і не йти на ескалацію. Ми не хочемо демонструвати слабкість перед Москвою».

Нагадаємо, напередодні президент Франції Емманюель Макрон сказав лідерам партій Франції, що в підтримці України немає «червоних ліній».

Як відомо, 17 лютого Макрон доручив уряду «зробити заяву перед парламентом» стосовно двосторонньої безпекової угоди, підписаної з Україною 16 лютого, та ситуації в Україні загалом, після чого будуть «дебати і голосування».

Також у Європі другий тиждень обговорюють резонансну заяву Макрона про можливість відправлення західних військ в Україну.

оренда квартири Львів

Новини