Міноборони Франції: відправлення інструкторів в Україну ще опрацьовується

Фото: РБК-Україна

Міністерство збройних сил Франції заявило, що відправлення французьких військових інструкторів в Україну для навчання військовослужбовців ще опрацьовується.

Про це пише «Європейська правда» з посиланням на агентство AFP.

Раніше головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив, що Франція готова відправляти своїх інструкторів, залучених до підготовки українських військових, безпосередньо на територію України, а перші з них невдовзі приїдуть знайомитися з можливостями українських навчальних центрів.

У коментарі французького оборонного відомства нагадується, що навчання військових в Україні «є одним із напрямків, які обговорювалися» після конференції на підтримку України, скликаної президентом Франції Емманюелем Макроном наприкінці лютого.

«Як і в усіх інших сферах, що обговорювалися з цієї нагоди, ми продовжуємо працювати над цим питанням із українцями, зокрема щоб зрозуміти їхні точні потреби», – додали в міністерстві.

Нагадаємо, в середині травня американське The New York Times повідомляло, що деякі країни-члени НАТО непублічно обговорюють можливість відправлення військових інструкторів або підрядників на територію України для навчання українських військових і допомоги з ремонтом техніки.

Минулого тижня топгенерал США Чарльз Браун казав, що Сполучені Штати поки не планують такого кроку.

оренда квартири Львів

Новини