Міносвіти вирішив призупинити процес об’єднання вишів

Фото: Конкурент

Міністерство освіти і науки вирішило призупинити процес об’єднання мережі вищих навчальних закладів на час вступної кампанії.

Про це повідомив міністр освіти Оксен Лісовий.

За його словами, 14 березня стартувала реєстрація на національний мультипредметний тест (НМТ-2024), основна сесія якого відбудеться з 14 травня по 25 червня. Після цього розпочнеться активна фаза вступної кампанії.

«Але ми розуміємо, що і вступники, і заклади освіти вже активно до неї готуються. Тож вирішили у цей період не пропонувати на розгляд уряду зміни у мережі ЗВО, крім тих, що вже перебувають на погодженні у ЦОВВ (центральні органи виконавчої влади».

Зокрема, йдеться про три проєкти розпоряджень, що стосуються об’єднань закладів вищої освіти у Львові, Кривому Розі та Дніпрі.

«Водночас впродовж наступних місяців продовжимо консультації зі стейкголдерами, аби у підсумку розробити ефективні стратегії розвитку як окремих обʼєднаних університетів, так і мережі ЗВО загалом».

Нагадаємо, у Міністерстві освіти і науки у рамках проєкту модернізації мережі вищих навчальних закладів вирішили приєднати Українську академію друкарства (УАД) до Львівської політехніки. Колектив УАД виступив проти такого об’єднання.

оренда квартири Львів

Новини