Міжнародний кримінальний суд вже розпочав розслідування підриву Каховської ГЕС – Зеленський

Фото: ОП

Представники Міжнародного кримінального суду у перший же день після підриву Каховської ГЕС відвідали Херсонщину, розслідування катастрофи вже розпочалося.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Цими днями Херсонщину відвідали представники Міжнародного кримінального суду. У перший же день після катастрофи Генеральний прокурор відправив в Офіс прокурора Міжнародного кримінального суду відповідне звернення щодо розслідування цієї катастрофи, і робота вже почалася.

Дуже важливо, що представники міжнародного правосуддя на власні очі побачили наслідки цього російського теракту та самі почули, що російський терор продовжується. І продовжується ще максимально цинічними та жорстокими обстрілами затопленої території, території евакуації…»

Зеленський наголосив, Україна вже сприяє і буде й надалі сприяти максимально незалежному та обʼєктивному розслідуванню Міжнародним кримінальним судом. Усі наші правоохоронці та інші інституції максимально долучені до цього процесу. Повний доступ до уражених територій, до свідків, до всієї інформації та доказів. Це розслідування дуже важливе для безпеки всього світу.

За його словами, повна й справедлива відповідальність російських терористів і самої держави-терориста – це обовʼязкова передумова того, що у світі більше не буде повторень такого зла.

оренда квартири Львів

Новини