МОН рекомендує школам 22-24 лютого перейти на дистанційку

Фото: Освіта

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет рекомендував керівникам закладів освіти організувати 22-24 лютого  навчання в дистанційному форматі.

Відповідний лист було надіслано начальникам Київської міської військової адміністрацій та ОВА, керівникам закладів освіти, повідомляє пресслужба Міністерство освіти України.

Зазначається, що перехід на дистанційку необхідний як превентивний захід перед річницею початку повномасштабної війни РФ проти України, щоб убезпечити життя дітей та вчителів.

«Наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на «до» і «після». 24 лютого 2022 року розпочалося жорстоке повномасштабне військове вторгнення РФ.

Відтоді щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях. російські військові та їхні найманці нехтують нормами міжнародного гуманітарного права, для них не існує заборон щодо застосування зброї», – зазначив Шкарлет.

В МОН нагадують, станом на сьогодні внаслідок агресії РФ пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення.

Новини