МОУ: Вже 300 тис. чоловіків оновили дані через «Резерв+», за місяць там з’явиться спеціальний код

Фото: Міноборони

Станом на 20 травня 300 тисяч чоловіків призовного віку оновили свої військово-облікові дані у мобільному застосунку «Резерв+», застосунок вже доступний для українців за кордоном.

Про це повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Ми можемо говорити, що вже зараз 300 тисяч українців (військовозобов’язаних, призовників та резервістів) уточнили свої дані в застосунку «Резерв+» (він же електронний кабінет). Ще 620 тисяч маємо скачувань і чимало людей ще стоять в черзі, тому що систему в перший день було дещо перевантажено. Були певні технічні збої, наразі вони практично всі виправлені. За кордоном також уже можна через «Резерв+» уточнити свої дані практично в усіх країнах світу, де є військовозобов’язані українці».

Лазуткін наголосив, що застосунок «Резерв+», новий сервіс, який запустився 18 травня, користується великим попитом. Набагато більшим, ніж оновлення даних через ТЦК та ЦНАПи, в яких також можна оновити дані.

Речник підтвердив, що, звісно, трапляються помилки (деякі військовозобов’язані побачили на свої екранах статус «Уточнюється» або «В розшуку»).

За словами речника, людський фактор, звісно, присутній, адже дані в реєстр «Оберіг» вносилися з паперових документів. Водночас Лазуткін стверджує, що в масштабах всього проєкту це – поодинокі випадки.

Він наголосив, що сервісний центр проєкту працює 24 години на добу і закликав звертатись туди.

Проблеми з незручностями і неточностями вирішуються, запевнив речник Міноборони.

Крім того, за словами Лазуткіна, впродовж місяця у мобільному застосунку «Резерв+» з’явиться оновлення і відображатиметься також спеціальний код, аналогічний тому, який повинен міститися на військово-обліковому документі. Такий код буде дійсним для перевірки працівниками ТЦК та СП, поліції, Держприкодонслужби, що дозводить чоловікам не носити з собою скрізь паперові документи.

оренда квартири Львів

Новини