На держслужбу братимуть лише з військовою підготовкою – законопроєкт про мобілізацію

Фото ілюстративне: ЗСУ

Кабінет міністрів у законопроєкті про мобілізацію пропонує приймати на державну службу лише тих, хто пройшов базову загальновійськову підготовку чи військову службу. Виключення – ті, кого визнали непридатними.

Про це йдеться у тексті законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» на сайті Верховної Ради, пише Українська правда.

В урядовому законопроєкті пропонують внести зміни до статті 19 закону про державну службу.

Зокрема, на державну службу пропонують брати лише тих, хто пройшов базову загальновійськову підготовку або військову службу. Водночас це не стосується тих, кого визнали непридатним.

«На державну службу не може вперше вступити особа чоловічої статі віком до 60 років, яка не пройшла базову загальновійськову підготовку або військову службу, крім осіб, звільнених від проходження базової військової служби відповідно до статті 18 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» або визнаних за станом здоров’я непридатними до проходження військової служби».

Нагадаємо, 30 січня Кабінет міністрів затвердив та вніс до Верховної Ради оновлений законопроєкт про мобілізацію.

В оновленому законопроєкті пропонується запровадити заходи впливу на ухилянтів, які можуть бути застосовані за рішенням суду.

оренда квартири Львів

Новини