На ДніпроГЕС є пошкодження обох станцій та греблі – Укргідроенерго

Фото: Петро Андрющенко, Телеграм-канал

На Дніпровській ГЕС є пошкодження обох станцій та греблі, зокрема ГЕС-2 у критичному стані, є сумніви, що вона буде працювати. Зараз здійснюються усі заходи, аби підняти затвори і здійснити пропуск води нижче по течії Дніпра.

Про це в ефірі Радіо Свобода повідомив генеральний директор Укргідроенерго

«Сьогодні зранку, 22 березня, відбулась ракетна атака на ДніпроГЕС. Наразі є пошкодження обох станцій та греблі. У Дніпровську ГЕС-2 є пряме влучання двох ракет. Попадання в опору. Розбиті підкранові балки».

Обидві станції наразі не працюють, однак на ГЕС-2 пошкодження критичні, навряд чи вона буде працювати.

Жертв серед співробітників ДніпроГЕС немає. Наразі станція здійснює усі заходи, аби підняти затвори і здійснити пропуск води нижче по течії Дніпра.

Остаточну оцінку Укргідроенерго зможе дати за деякий час, коли буде ліквідовано пожежу. Наслідки буде прораховано протягом дня.

«Сподіваюсь, що світ зреагує на удари, які знову відбуваються по об’єктах критичної інфраструктури України. Недостатня реакція світового товариства на руйнацію Каховської ГЕС спровокувала те, що ворог не побачив великих наслідків для себе. І тому надалі Росія продовжує бити по українських гідроспорудах. Це велика небезпека, що може призвести до екологічної катастрофи», – наголосив Сирота.

оренда квартири Львів

Новини