На Донеччині примусово евакуюють мешканців ще 9 сіл – ОВА

Фото: Соцмережі

Прийнято рішення про примусову евакуацію з сіл дев’яти сіл Мар’їнської та Очеретинської територіальних громад на Донеччині.

Про це повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Вадим Філашкін за результатами засідання Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

Зазначається, що захід відбувся під головуванням віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірини Верещук.

Зокрема, основна увага була зосереджена на кількості евакуйованого населення за 2023 та 2024 рік, обговорено стан евакуаційних маршрутів та грошові виплати переселенцям. Голова Донецької ОДА у своєму виступі озвучив проблемні питання керівництву держави.

«Прийняли рішення стосовно примусової евакуації з сіл Мар’їнської ТГ (Антонівка, Іллінка, Зоряне, Олександропіль, Желанне Друге) та Очеретинської ТГ (Межове, Восход, Новоселівка Перша та Желанне).

Наполягаю, що жителі області, особливо сім’ї з дітьми та особи з вадами здоров’я, мають евакуюватися до більш безпечних регіонів України.

У цьому напрямку співпрацюємо з міжнародними партнерами та дружніми організаціями», – зазначив Вадим Філашкін.

оренда квартири Львів

Новини