На фронт почав надходити зимовий одяг, – військовослужбовець Віктор Біщук

Фото: zoda.gov.ua

На фронт на Донецький напрямок  почали надходити перші партії теплого одягу для військових. Однак, швидко забезпечити всіх не вдасться, оскільки це довгий процес. Так вважає журналіст, ведучий «Першого Західного», а зараз військовослужбовець 103-ї бригади ТрО ЗСУ Віктор Біщук.

Про це він розповів в ефірі телеканалу.

«Того, що приїхало – нам цього замало. Нам обіцяють, що наступні тижні також форми будуть. Але  не можна сказати, що нас залишили, мовляв, ви собі морочте голову самі зі своїм теплим одягом. Я підозрюю, що це може трохи довший час зайняти, оскільки треба розуміти, що Україна мобілізувала безпрецедентну кількість військовослужбовців на фронт. Це величезна кількість людей», – наголошує Віктор Біщук.

Він також підкреслює, що велика кількість виробничих потужностей, які шили  військову форму, зараз виведені з ладу або знаходяться на окупованих територіях. Тому виникла певна логістична проблема.

«Але ми бачимо, що форма вже є, вона надходить. І деяких побратимів я вже сьогодні бачив у цій новій формі, оскільки вечорами і ночами тут вже доволі прохолодно», – додав військовослужбовець.

оренда квартири Львів

Новини