На Харківщині жорстокі бої, українцям не слід «вестися на емоції» – Зеленський

Фото: ОП

На значній частині прикордонної смуги на Харківщині тривають жорстокі бої, ворог намагаються закріпитися в деяких селах, а інші – використовувати для просування вперед. Також українців закликають «не вестися на емоції» та чутки і довіряти Силам оборони.

Про це йдеться у вечірньому зверненні президента Володимира Зеленського.

«Особлива увага – Харківщині. Тривають оборонні бої, жорстокі бої на значній частині нашої прикордонної смуги. Є села, які фактично із «сірої зони» стали зоною ведення бойових дій, і окупант намагається в частині з них закріпитись, частину просто використати для подальшого просування.»

Президент подякував усім нашим воїнам, які втримують позиції та знищують окупанта: «Завдання наше очевидне – треба завдати окупанту якнайбільших втрат.»

Зеленський відзначив надзвичайно складну ситуацію на околицях міста Вовчанська – місто під постійним російським вогнем, і тривають контрударні дії наших військових, у місті – місцевим мешканцям – допомагають.

Окрім того, незмінна увага також іншим напрямкам бойових дій – зокрема, донецьким. За словами Володимира Зеленського, задум ударів на Харківщині в тому, щоб розтягнути наші сили та підважити моральну, мотиваційну основу здатності українців захищатися.

«Покровський напрямок попри все – найбільш жорсткий. Тільки за цю добу саме на Покровському напрямку було вже 30 бойових зіткнень. Також жорсткі Лиманський та Времівський напрямки, Краматорський, Купʼянський. Наші воїни достойно відповідають окупанту і роблять усе можливе, часто й неможливе, щоб стримувати російські штурми і відповідати – відповідати окупанту вогнем.»

Президент України також закликав українців не вестися на російські інформаційні операції.

«Окупант живиться брехнею та страхом, який за брехнею слідує. Оборонні бої ніколи не бувають простими. І завжди складнішають, коли ворогу вдається використати страх. Тому зараз безпечніше не вестися на емоції, не гнатися за гучністю заголовка, перевіряти кожне інформаційне повідомлення та шукати саме інформацію, а не емоції або чутки, та обов’язково довіряти Силам оборони України.»

Зеленський наголосив, наші воїни знають, як діяти: «І ми працюємо для того – зокрема з партнерами, зокрема із нашим внутрішнім українським виробництвом зброї, – щоб у наших воїнів було чим діяти.»

оренда квартири Львів

Новини