На Харківському напрямку окупанти відчутно втрачають піхоту і техніку – Зеленський

Фото: ОП

На Харківському напрямку російські окупанти відчутно втрачають свою піхоту і техніку, хоча так само, як і у 2022 році, розраховували на швидке просування по нашій землі.

Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

«Я дякую всім нашим воїнам та підрозділам Сил оборони України, які і на цьому тижні довели, що російська держава платитиме за все, що вона робить проти наших людей, нашого суспільства. Я дякую кожному нашому воїну, який проявив достатню стійкість і зміг за цей тиждень додати більше впевненості, зокрема, Харківському напрямку. Окупант втрачає свою піхоту і техніку – відчутно втрачає, хоча так само, як і у 2022 році, розраховував на швидке просування по нашій землі.»

Президент також нагадав і про інші напрямки боїв, окрім харківських: Краматорський, Покровський, Курахівський, південні напрямки – всюди, де складно, наші сили дають гідну відсіч окупанту.

Він особливо подякував воїнам, які відбили російський штурм Часового Яру. Наші воїни знищили понад 20 одиниць броньованої техніки окупанта.

«Історична крапка, поставлена тоді, більше ніколи не стане для України крапкою з комою. Ніколи Москва не матиме шансу підкорити нашу країну, наших людей, свідомість та історію. І зараз, в боях заради України, в роботі заради України, ми досягли такого рівня, коли російське зло навіть на своїй території від наших справедливих відповідей не сховається.»

оренда квартири Львів

Новини