На Харківському напрямку ЗСУ знищують окупанта, результати відчутні – Зеленський

Фото: ОП

Покровський напрямок та інші донецькі напрямки – Краматорський, Курахівський – залишаються надзвичайно складними. На Харківському – Сили оборони знищують окупанта, і результати відчутні.

Про це у своєму вечірньому зверненні заявив президент Володимир Зеленський.

«Сьогодні були детальні доповіді щодо ситуації на фронті та в забезпеченні оборони від міністра оборони України Умєрова та начальника Генштабу Баргилевича. Доповідав і головком Сирський.

Покровський напрямок та інші донецькі напрямки – Краматорський, Курахівський – зараз залишаються надзвичайно складними, там найбільше боїв. Харківщина – наші сили знищують окупанта, і результати відчутні.»

Зеленський розповів, що йому доповіли про результати чергового засідання формату «Рамштайн». За його словами, усі партнери повністю поінформовані щодо актуальності потреб та реальної фронтової ситуації. Передусім це ППО, броньована техніка, снаряди.

«Вдячний кожній державі, кожному лідеру, усім міністрам оборони партнерів і начальникам штабів партнерів, які дійсно готові допомагати й реалізують обіцянки, які звучать. Увесь зміст комунікації з партнерами має відображатися змістом реальної бойової роботи наших воїнів – тими засобами ураження, які потрібні на передовій. І зараз, цими тижнями, а не десь улітку.»

Дякую всім, хто б’ється та працює заради нашої держави та людей! Дякую всім, хто розвиває наші, українські, зокрема оборонні, можливості.

оренда квартири Львів

Новини