На Кубку з легкої атлетики Lviv Run Cup планують зібрати 1 млн грн на FPV-дрони для 3 ОШБр – організатори

Фото ілюстративне, nezlamni.city

8 червня у Львові відбудеться перший кубок з легкої атлетики Lviv run cup. Це благодійний захід, покликаний допомогти зібрати 1 млн грн на FPV-дрони для Третьої штурмової бригади. Участь у забігах може взяти як професійні спортсмени, так і  ті, хто просто любить бігати.

Про захід в програмі «Головне за день» на «Першому Західному» розповів організатор благодійного забігу «Lviv Run Cup» Юрій Рудик.

«Ми чекаємо людей, які мають бажання долучитись до збору, які є цілеспрямованими і мають бажання позмагатись, проявити якісь свої індивідуальні майстерності. Цей захід має декілька категорій і типів змагань. Наприклад, будуть забіги для військових. Для них буде 1000 метрів. Ми запрошуємо всіх: і тих, хто зараз проходить реабілітацію у Львові, і тих, хто служить. Ми всіх будемо раді бачити. Для них і їхніх родин буде вільний вхід. Ми готуємо «класні» подарунки та призи.

Для любителів і аматорів у нас будуть дистанції 3 км, 5 км. Для дітей до 12 років в нас є забіг на 500 м. А для професіоналів ми залишили нестандартні відтинки – 1000 м, 600 м, 300 м та 150 м. Це буде легенький трамплін перед Чемпіонатом України», – зазначає Юрій Рудик.

Для професіоналів вхід буде безкоштовним, натомість, аматори і гості зможуть пройти за донат.  Загалом організатори розраховують на тисячу відвідувачів. Усі зібрані гроші спрямують на закупівлю FPV-дронів для для 3 ОШБр.

Якщо під час заходу пролунає повітряна тривога, змагання призупинять.

«Це питання пріоритетне. Ми бачимо, що зараз відбувається в Харкові і невідомо, що завтра буде в нас. Тому питання безпеки ми пропрацьовуємо. На стадіоні будуть розвішені банери з інформацією про те, де є найближчі укриття. На стадіоні будуть працювати стюарди, координатори, менеджери, які будуть відповідати за кожен сектор і будуть допомагати координувати людей, щоб якомога швидше їх вивести із стадіону.

Також на церемонії відкриття ведучий нагадає ряд правил поведінки під час проведення заходу. Також буде забезпечення охороною», – пояснює організатор.

Захід відбуватиметься 8 червня у  Львові, на вул. Черемшини 17, Стадіон «Скіф». Початок – о 9.30.

оренда квартири Львів

Новини