На Куп’янському напрямку тривожних «дзвіночків» для харків’ян немає – Сухопутні війська ЗСУ

Фото: ЗСУ

На Куп’янському напрямку ворог успіхів не має, українські захисники перебувають в активній обороні – наразі тривожних «дзвіночків» для харків’ян немає.

Про це повідомив начальник служби зв’язків із громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону, пише Інтерфакс-Україна.

«Бачимо, що успіхів на Куп’янському напрямку ворог якихось важливих не має. Наші захисники перебувають в активній обороні, намагаються за кращої нагоди покращити своє тактичне становище, переходять до атакувальних дій. І якихось успіхів немає. Тому харків’янам наразі можна бути спокійними. Повідомлення іноземних ЗМІ про наступ на Харків – наміри ворога, ми самі розуміємо, це і Харків, Полтава, Київ, уся Україна. Але наразі якихось тривожних «дзвіночків» для харків’ян немає», – сказав Фітьо.

Речник закликав використовувати офіційну інформацію з офіційних джерел і наголосив, що ситуація на Куп’янському напрямку контрольована.

«Кількість військ на кордоні та на Куп’янському напрямку не змінюється, даємо відсіч ворогу», – зазначив Фітьо.

Він нагадав, що противник атакує на цьому напрямку ще із жовтня, і підготовку окупантів українські сили бачили й готувалися до неї, «вживали симетричних заходів». Зокрема, підтягували резерви, укріплювали інженерні споруди.

«Зараз ми бачимо, що на всій смузі відповідальності ОСУВ «Хортиця» ворог намагається нащупати слабинку в обороні. І акцент зміщується. Як, наприклад, з Бахмута може зміститися на Куп’янськ, з Куп’янська на Бахмут. Усі напрямки для противника важливі», – наголосив Фітьо.

оренда квартири Львів

Новини