На Київщині нарощують фортифікаційні споруди, установили майже 10 тис. бетонних пірамід – ОВА

Фото: Київська ОВА

На Київщині продовжують нарощувати роботи з облаштування фортифікаційних споруд, зокрема уже встановили майже 10 тис. бетонних пірамід, облаштували протитанковий рів.

Про це повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

«Київщина продовжує нарощувати роботи з облаштування фортифікаційних споруд. Наразі захист наших кордонів – одна з головних цілей політики безпеки…

Фортифікації, які будуємо, передбачають розгалужену систему траншей, бліндажів та інших видів укриттів. Встановлюємо загороджувальні рубежі – «зуби драконів», протитанкові рови та інші невибухові загородження. Вже встановили майже 10 тис. бетонних пірамід, облаштували протитанковий рів. Роботи не припиняємо ні на день, всі необхідні матеріали та техніка є.»

За словами Кравченка, з військовими відбувається постійна комунікація, щоб збудувати найефективніші споруди із найнадійнішим захистом.

«Будівництво фортифікацій під постійним прискіпливим контролем. Цього тижня провели засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» за участі представників всіх правоохоронних органів, військових та підрядників, які залучені до цього процесу.

До всіх вимога єдина: якість, дотримання термінів та ефективне використання коштів. Від цього залежить життя як цивільного населення, так і наших захисників».

оренда квартири Львів

Новини