На Левандівці у Львові розпочали будівництво школи з дитсадком. Вже заклали символічну капсулу

Фото: ЛМР

Історична подія. За останніх десятків років у Львові чи не вперше почали будувати нову школу і дитячий садочок. Все буде в одному приміщенні. Зводять будівлю в мікрорайоні Левандівка. З нагоди старту будівництва на місці майбутнього закладу освіти заклали капсулу.

Про те, який вигляд матиме заклад і коли там навчатимуться першачки, йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Перед початком будівництва освітнього закладу на Левандівці символічно у його фундамент зацементовують спеціальну капсулу з інформацією про сьогодення.

Котлован з усіх боків оточений житловими будинками. Відтак, школа і дитячий садочок, які хоч і будуть в одному приміщенні, будуть тут неабияк актуальні, кажуть у Львівській міській раді.

Фото: ЛМР

«В цьому мікрорайоні знаходяться лише три навчальні заклади: три школи. Плюс дітки з Білогорщі теж ходять на Левандівку в школу. Тому перша причина того, чому тут потрібна школа – перевантаженість тих навчальних закладів, які є тут в мікрорайоні. Тому, коли тут з’явиться нова школа, зміниться навантаження з тих, що є», – пояснює начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

Садочок розрахований орієнтовно на 100 дітей. Школа, яка буде, найімовірніше початковою, на 270 учнів. Звести заклад планують приблизно за два роки. Вартість будівництва на сьогодні – 70 млн грн.

«Тут буде школа і дитячий навчальний заклад з врахуванням вже нових вимог про бомбосховища. У планах там є і дитячий басейн, в якому дітки будуть вчитись плавати, відпочинкові, навчальні класи. В підземному поверсі будуть проводитись різні заходи. Тобто, ця школа буде функціонувати нетипово: і в позаурочний час, і у вихідні. Вона буде наповнена різними секціями», – розповідає гендиректор компанії-підрядника Ростислав Мельник.

оренда квартири Львів

Новини