На Львівщині обговорили можливість відключення електроенергії взимку

Фото: 24 канал

Вимкнень світла у зимовий період не планують. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, перебуваючи з робочим візитом на Львівщині. Він заслухав представників відповідних структур щодо готовності Львівської області до початку опалювального сезону.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

Міністр енергетики провів нараду з місцевою владою та керівництвом ключових енергетичних підприємств. Українська енергосистема готова до зимового періоду, наголосив Герман Галущенко. Але попри це урядовець все ж порадив подбати про альтернативні джерела енергії.

«Ми не плануємо ніяких відключень електроенергії. За умови, що не буде великих пошкоджень внаслідок російських ударів. Коли міністр виходить і говорить: «Ми готуємось до зими і всі купуємо генератори» – це, напевно, неправильно. Але я це говорю. Можливо і не знадобиться. Ми робимо все, щоб не знадобилось. Але краще хай воно у вас буде», – сказав він.

Що ж до Львівщини, то за словами міністра, її енергосистема теж готова до зими. І майже всі комунальні заклади облради мають генератори.

«Якщо ми говоримо про всі садочки, школи, це питання  до органів місцевого самоврядування. Звертайтесь до них щодо забезпечення, в першу чергу, навчальних закладів, соціальних закладів генераторними потужностями», – зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

оренда квартири Львів

Новини