На Львівщині провели реорганізацію комендатур і призначили нового коменданта

Фото: ЛОВА

У Львівській області відбулася реорганізація комендатур відповідно до спільного наказу начальника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та голови Львівської ОВА Максима Козицького. Як результат, створили одну обласну комендатуру і 7 районних комендатур.

Про це повідомили в Львівській обласній військовій адміністрації.

Згідно з наказом № 137 від 15 травня, Петра Розвадовського, начальника Третього спеціального відділу Військової служби правопорядку, призначили на посаду військового коменданта Львівщини. Обласну комендатуру розмістять на території військової частини 2736 3 відділу ВСП по вулиці Городоцькій.

«Комендантами районних комендатур стануть відповідні керівники районних центрів комплектування та соціальної підтримки. Щодо перепусток: під час воєнного стану випустили два види перепусток. Понад 46 тисяч перепусток старого зразка були замінені в жовтні 2023 року на нові – майже 31 тисяча штук. За весь період воєнного стану до Львівської ОВА надійшло 5 запитів від правоохоронних органів щодо вчинення спроб виготовлення підробних перепусток», – зазначив керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Важливим є впровадження електронних перепусток.

«Вони будуть знаходитися у гаджетах осіб, які мають право користуватися ними. Вже розробили програму, яка дозволяє представникам органів управління національної поліції та національної гвардії перевіряти правильність та достовірність перепусток», – зауважив начальник Третього спеціального відділу Військової служби правопорядку Петро Розвадовський.

Додаткова інформація та зразки письмових подань доступні тут.

оренда квартири Львів

Новини