На Львівщині стрімко зростає кількість хворих на ГРВІ, але це ще не епідемія

Фото: slovoidilo.ua

За минулий тиждень в області зареєстрували 10 288 випадків ГРВІ. Але інтенсивний показник захворюваності на ГРВІ, включно із COVID-19 за 44-ий тиждень на 3,6% нижчий від епідпорогу.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

У структурі захворюваності питома вага дітей до 17 років — 49%. Захворіло 5045 дітей.

«Від початку епідемічного сезону у Львівській області проти грипу вакциновано 4 757 людей, з них 2 177 — з групи медичного та епідемічного ризику. Також упродовж тижня на гостру респіраторну хворобу COVID-19 захворіли 438 людей. Летальних випадків не зареєстровано», – зазначила генеральний директор Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Наталія Іванченко.

На стаціонарному лікуванні зараз перебуває 68 пацієнтів.

«Нажаль, коронавірус продовжує набувати мутацій і сприятливе населення все ще під загрозою. Загалом тяжкість вірусу значно нижча, ніж була колись. Але це не тому, що варіанти слабші. Це тому, що імунні реакції вищі. Більшість людей похилого віку та людей з хронічними захворюваннями не повинні відкладати вакцинацію. Імунітет слабшає, тому люди, уразливі до важких захворювань, повинні шукати всіх можливих засобів захисту від хвороб», – наголосила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська.

оренда квартири Львів

Новини