На Львівщині створять реабілітаційний центр для дітей

Фото: Н. Свінціцька

Комісія з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради підтримала ініціативу комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» створення у селищі Брюховичі сучасного реабілітаційного центру для дітей.

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

«У будівлі, яка перебуває на балансі нашої лікарні, на першому етапі плануємо облаштувати відділення нейрореабілітації на 50 ліжок, відділення реабілітації дітей після травм та з ортопедичною патологією на 30 ліжок, відділення реабілітації дітей з хронічними респіраторними захворюваннями на 10 ліжок, відділення довготривалої реабілітації і паліативної допомоги на 10 ліжок. Наразі 700 дітей в області потребують такої реабілітації», – розповів в.о. директора «Охматдиту» Дмитро Квіт.

За його словами, передбачається також будівництво басейну і запровадження іпотерапії – методу лікування, заснованого на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.

Станом на сьогодні в медзакладі працюють над проєктно-кошторисною документацією.

Крім того, комісія підтримала ініціативу Івано-Франківської обласної ради і пропонуватиме Львівській обласній раді також звернутися до Кабінету Міністрів України щодо належного державного забезпечення пацієнтів з орфанними захворюваннями.

«Важливо, аби в державному бюджеті передбачили кошти для дофінансування лікування пацієнтів із орфанними захворюваннями, адже це дуже дороговартісне лікування», – підкреслила голова комісії Анна Ярмола.

оренда квартири Львів

Новини