На Львівщині вшанували пам’ять дітей, які загинули через російсько-українську війну

Фото: ЛОР

Сьогодні, 4 червня, Львівщина вшанувала пам’ять дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. У Львові на Площі Ангелів, навпроти Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла УГКЦ, помолилися за дітей, які загинули від рук окупантів, та провели акцію «Голоси дітей», де кожен охочий зав’язав дзвіночок на інсталяцію «Ангела» та на дерева поруч, як символ пам’яті про душі невинних дітей.

Про це повідомили в Львівській обласній раді.

«Сьогодні ми згадуємо дітей, які втратили своє життя через ворога України, який постійно атакує цивільне населення. Зав’язані дзвіночки – це символічні голоси загиблих діток, які лунають у пам’яті батьків, рідних, близьких і кожного українця. Акцією «Голоси дітей» демонструємо всьому світу, що московська навала вбиває невинних українських дітей», – зазначив в.о. голови Львівської облради Юрій Холод.

За його словами, щонайменше 1919 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. Точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України.

«Це не дзвіночки, це – Голоси дітей, яких ми втратили. В Україні від початку повномасштабної війни загинула 551 дитина. Ще близько 1400 отримали поранення. Не маємо права сприймати смерті як статистику. За кожною цифрою стоять зламані долі, мрії, які ніколи не збудуться, таланти, які не побачить світ. Кожна загибла людина – це рана на серці нашої держави, яка ніколи не загоїться.

Сьогодні на Площі Ангелів у Львові вшанували пам’ять усіх дітей, яких вбила в Україні Рoсiя. Вірю, що ці діти тепер також Ангели, які зараз допомагають всім Земним та Небесним Силам зберегти наш народ», – зазначив на своїй сторінці в Фейсбук голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Фото: Львівська обласна рада

оренда квартири Львів

Новини