На Львівщині вводять графіки відключень світла. Групу можна дізнатись на сайті «Львівобленерго» – речниця

Фото: porady.org.ua

З 00:00 год. 16 травня у Львові та області введені графіки погодинних відключень електроенергії. Таким є розпорядження НЕК «Укренерго». Причиною став дефіцит потужності внаслідок масованих атак окупантів на енергосистему України.

Про це в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» повідомила речниця прАТ «Львівобленерго» Галина Петрушка.

«З графіками погодинних відключень можна ознайомитись в нас на сайті або, якщо ви підписані, у Telegram-бот чи Viber-бот. Там також ви можете дізнатись свою групу. Оскільки на сайт зараз заходить багато відвідувачів, тому він має не дуже швидку дію», – пояснює речниця обласних енергетиків.  

Всі розпорядження щодо відключення, за її словами, диспетчери «Львівобленерго» отримують від диспетчерів НЕК «Укренерго». Саме ті бачать всю цілісну картину України в енергосистемі. Зазвичай спершу відключають промислових споживачів – великі підприємства, а вже потім побутових споживачів. Але оскільки графіки обмежень споживання промисловості ефекту не дали, змушені відключати і населення.

«Якщо будемо використовувати енергозатратні прилади в пікові години, шанс, що будуть введені  погодинні чи аварійні відключення збільшуються. Я закликаю дотримуватись тих рекомендацій і порад, що ми і «Укренерго» вже озвучували. Зокрема, в пікові години просимо використовувати якомога менше електроенергії», – зазначає Галина Петрушка.

Дізнатися свою групу відключень можна за допомогою: сайту «Львівобленерго», розділ «Чому немає світла»: https://poweron.loe.lviv.ua/, а також  чат-ботів «Львівобленерго» у Viber та Telegram.

оренда квартири Львів

Новини