На Львівщині є влучання в обʼєкт енергетики, але про відключення електроенергії не йдеться – Максим Козицький

Фото: ЛОВА

Внаслідок нічної масованої ракетної атаки відбулося влучання в обʼєкт енергетичної інфраструктури у Львівській області. Але про запровадження графіків відключення електроенергії на Львівщині станом на цю годину не йдеться.

Про це на своїй сторінці повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

«Хочу відзначити наших оборонців неба з Повітряного командування «Захід» Повітряних Сил ЗС України за блискучу роботу цієї ночі. Тільки ви знаєте, яких зусиль коштувало, щоб ця понад чотиригодинна тривога закінчилася на Львівщині без жертв та постраждалих.  На жаль, є влучання в обʼєкт енергетичної інфраструктури у нашій області. На щастя, про запровадження графіків відключення електроенергії у Львівській області станом на цю годину не йдеться.

Окремо дякую за професіоналізм нашим вогнеборцям, які оперативно загасили займання (Головне управління ДСНС України у Львівській області)», – йдеться в його дописі.

Він нагадує, що цієї ночі ворог застосував проти України 151 засіб повітряного нападу. Це ударні безпілотники, балістичні, аеробалістичні, крилаті, керовані авіаційні та керовані зенітні ракети. Із них 92 нашим захисникам вдалося знищити.

оренда квартири Львів

Новини