На Львівщині запрацював оновлений молодіжний центр

Фото: ЛОВА

Свої двері відчинив оновлений Львівський обласний молодіжний центр. Тут провели ремонт приміщень, закупили техніку, в такий спосіб створили умови для реалізації якісних молодіжних проєктів та заходів.

Про це повідомили в Львівській обласній військовій адміністрації.

«Львівщина – єдина в Україні зараз розвиває мережу таких центрів. У нас є 48 об’єктів молодіжної інфраструктури, серед них – 28 комунальних установ. Я впевнений, це дасть важливий якісний результат у майбутньому. Адже молодіжні центри – це не стіни. Це спільноти, які творять люди у цих стінах. Це можливості для молоді реалізовувати свої проєкти, волонтерити, вчитися командної роботи, лідерства, а ще – показати іншим молодим людям, які, на жаль, виїхали з держави, що їм є куди повертатися. Що тут у них буде майбутнє», – зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Завдяки підтримці від міжнародних партнерів, минулого року в різних громадах Львівської області створили 24 молодіжні центри. Із них 16 отримали фінансування на ремонт приміщень, закупівлю техніки та реалізацію якісних молодіжних проєктів і заходів.

«Зичу всім нам за цей рік не лише наростити кількість молодіжних осередків на Львівщині, а й надихнути на це інші області нашої держави. Так, щоб наступного року у такий час ми влаштували на цьому ж місці всеукраїнський зʼїзд молодіжних центрів!

Ми безумовно переможемо у війні, і країні будуть потрібні сильні, вмотивовані та впевнені у собі люди. Саме сьогоднішні юнаки та дівчата завтра стануть тими, хто будуватиме успішне майбутнє нашої Європейської держави», – додав очільник Львівщини.

оренда квартири Львів

Новини