На Львівщині запрацював перший в Україні автобус для донацій крові

Фото: Львівська облрада

Перший і найбільший в Україні мобільний пункт забору крові презентували у Львові. Це спеціалізований 14-метровий автобус для донацій крові.

Львівщині його передали благодійники зі Швеції – інформує пресслужба Львівської облради.

Як зауважив директор комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр служби крові» Ярослав Дяків, в області потреба в крові є постійною, тому завдяки автобусу можна буде більше заготовляти крові, зокрема виїжджаючи в громади області.

«Передбачаємо, що використання цього мобільного пункту збору крові збільшить загальний об’єм донацій крові приблизно на 20%. Автобус працюватиме на постійній основі, плануємо по 5-6 виїздів на місяць у райони області», – зауважив Ярослав Дяків.

На переконання директора благодійного фонду «Із янголом на плечі» Юрія Федечка, завдяки появі цього мобільного пункту забору крові культура донорства на Львівщині і в Україні стане вищою.

«Кровоавтобус» буде курсувати Львівщиною, можливо, і сусідніми областями, щоб збільшити кількість донорів, кров яких необхідна, зокрема нашим пораненим бійцям. У цьому спеціальному автомобілі одночасно можуть здавати кров чотири людини. Наразі за один виїзд автобус зможе прийняти 60 донорів», – повідомив Юрій Федечко.

оренда квартири Львів

Новини