На місці ранкового ракетного удару з 14-ої години запрацює виїзний ЦНАП

Фото: ЛМР

У Львові на вулиці Науковій, 7а (1-й поверх, хол бізнес-центру) для мешканців, які постраждали від ракетного удару росіян, працюватиме виїзний Центр надання адміністративних послуг. Тут можна буде отримати консультації та подавати документи на компенсації за пошкодження.

Про це повідомляють в Львівській міськраді.

Зокрема, сьогодні виїзний ЦНАП працюватиме з 14:00 до 19:00 год. А завтра, у суботу, виїзний ЦНАП прийматиме людей з 10:00 до 19:00 год. Про роботу в наступні дні буде повідомлено додатково.

«На місці ракетного обстрілу у Львові провели оперативне засідання комісії з надзвичайних ситуацій, де прийняли перші оперативні рішення щодо ліквідації наслідків. Також на позачерговому засіданні виконкому прийняли рішення про виплату компенсацій для мешканців, житло яких постраждало внаслідок ракетного удару. Йдеться про кошти на відновлення вибитих вікон і дверей у житлових будинках. За кожне вибите вікно місто компенсує людям до 12 тис. грн, за одні вибиті вхідні двері – до 8 тис. грн.», – йдеться в повідомленні.

Для отримання допомоги до ЦНАПу потрібно подати відповідну заяву, до якої додаються:

  • копія паспорта громадянина України/копія паспорта з безконтактним електронним носієм з наявним оригіналом довідки про реєстрацію місця проживання (перебування);
  • копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • інформація про рахунок у банківській установі та його реквізити;
  • акт візуального обстеження про виявлені пошкодження внаслідок ракетного удару, складений управляючою компанієї/ОСББ/ЖБК та ін;
  • копія документа, який підтверджує фактичну вартість витрат/оплати послуг (копії товарних чеків, квитанцій тощо).

Всі виплати здійснюватимуть на карткові рахунки.

оренда квартири Львів

Новини