На президії Львівської облради не погодили порядок денний чергової сесії

Фото: ЛОР

Сесія Львівської обласної ради відбудеться 14 березня. За це рішення проголосували депутати президії. Щоправда, не всі питання прийняли. Зокрема, обранці так і не визначились з порядком денним.

Як повідомляють журналісти програми «ОЧІ», на президії були присутні 21 із 28 її членів. Цієї кількості депутатів облради достатньо аби зібрати кворум та розглядати питання, серед яких обговорення порядку сесії. У переліку: затвердження антикорупційної програми, питання про впорядкування ландшафтних парків, та дострокове припинення повноважень деяких депутатів. Дійти згоди про порядок денний чергової сесії не вдалось, оскільки більшість депутатів його не підтримали або утримались від голосування.

«Потрібно забути про політику, а працювати на перемогу України. На жаль, ми не бачимо сьогодні, ні на рівні центральної влади, ні на рівні регіональної влади, що політика закінчилась. Якщо ж Львівщина, яка сьогодні представлена тими депутатами, які частково входять в президію, не знайде консолідованого рішення, вважаю, що таку Львівську обласну раду треба розпустити», – сказала голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Їй заперечив її заступник Юрій Холод.

«Ні, не варто. Меседжі про те, що сьогодні повноважень немає – неправда. В нас велика кількість комунальних підприємств, закладів, про які ми маємо дбати», – сказав обласний обранець.

Як наслідок, порядок денний депутати ухвалюватимуть вже безпосередньо на сесії 14 березня.

оренда квартири Львів

Новини