На роботу ЦНАПів під час війни не скаржились, – заступник керівника Львівщини
- Четвер, 24 березня 2022
На Львівщині у двох центрах надання адміністративних послуг(ЦНАПах) запрацювали Центри турботи, де крім адміністративних послуг, вимушені переселенці можуть отримати речі першої необхідності та тимчасовий прихисток. Про це в ефірі «Першого Західного» розповів заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Олександр Кулепін.
За його словами, дізнатися, де саме працює Центр турботи, можна через чат-бот @turbotnyk_bot.
Крім того, він розповідає, що на Львівщині працює понад 50 ЦНАПів, які теж допомагають переселенцям з реєстрацією. Наразі скарг щодо роботи Центрів до них не надходило.
«До нас не поступає інформація, що десь є черги. Ми б діяли, якби громада не приймала рішення. Бо зараз ЦНАПами керують громади. Обласна адміністрація їх вчила, як це все треба координувати, навчала як більше послуг в себе надавати», – пояснює посадовець.
За його словами, зараз вже потрохи повертається доступ до державних реєстрів, які вимикали у перші дні війни, що також спрощує роботу ЦНАПам.
Також Львівщина отримала інтернет від оператора Starlink. Хто саме матиме супутниковий інтернет – представник обласної військової адміністрації не розголошує, але каже, що область – далеко не перша, хто отримала таку можливість. Потужність цього інтернету 200 Мбіт/с. Завдяки Ілону Маску, в Україні його використовують безкоштовно.
В мирному житті, за словами Олександра Кулепіна, супутниковий інтернет – не дуже потрібний тому, що покриття 3G, 4G інтернету на Львівщині досить добре. Крім того, Starlink є дорогим: вартість обладнання – 500 доларів, плюс щомісячна абонплата на рівні 100 доларів.
Новини
- Сьогодні
- 22 Грудня
- 21 Грудня
- Більше новин