На роботу е-квитка у області надійшло вже 200 скарг. Розробники системи намагаються вирішувати проблему

Фото: Smart Tiket Technology

В Львівській області діє акція «Зафіксуй порушення водія щодо роботи е-квитка на Львівщині та отримай 200 грн».  Кожному, хто виявить і передасть на гарячу лінію Smart Tiket Technology факт порушення з боку водіїв щодо неможливості безготівкової оплати, або створення штучних перешкод у роботі валідатора, фірма-розробник безготівкової оплати за проїзд обіцяє виплатити 200 гривень. Ініціативу запровадили, щоб якнайшвидше виправити недоліки в системі оплати.

Про це в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» розповів представник ТзОВ «Смарт-Тікет Технолоджі» у Львівській області Олег Долінський.

«Ми зініціювали громадський контроль. Бо настає такий момент в  кожного з нас і компаній також, що треба щось робити. І ми вийшли в інформаційне поле: запропонували пасажирам впливати на водіїв. Якщо ви зайшли у транспортний засіб і у вас немає змоги оплатити, або водій не дає вам змоги це зробити і каже: «дайте готівку мені» – ви повинні це зафіксувати, зробити фотографію або відеоматеріал. Далі ви телефонуєте на нашу гарячу лінію, вказуєте номер автотранспорту. Ми це все фіксуємо, беремо всі матеріали і ви за це отримуєте 200 гривень», – пояснює підприємець.

Він каже, що ідея виникла після того, як на гарячу лінію підприємства почало надходити багато скарг. І там вирішили цю проблему «активувати», щоб вирішити якнайшвидше.

«На цей момент акція продовжується. В нас приблизно вже є 200 скарг. Дуже цікаві фото- та відеоматеріали нам понадсилали. Ми зараз все це опрацьовуємо. Ми хочемо, щоб це був справжній фактаж, доказова ситуація  про те, що це сталось тоді чи тоді і фото чи відеофіксація. Власне це працює зараз. Це стимулює водіїв і пасажирів не порушувати і не блокувати роботу е-квитка у Львівській області», – запевняє Олег Долінський.

Олег Долінський, скриншот з відео «Першого Західного»

Водночас він каже, що програму преміювання водіїв за найбільшу кількість перевезених пасажирів за безготівку, закрили. На підприємстві зрозуміли, що краще на ситуацію впливати через пасажирів.

Зокрема, внаслідок скарги, за словами підприємця, вже один з водіїв був звільнений.

«Є водії, які отримали попередження. Ми формуємо цю скаргу, звертаємось до відповідних органів. Якщо ми бачимо, що такий маршрут, такий транспортний засіб чи водій постійно порушує правила, не дає пасажирам оплачувати безготівкою, то ми просимо в майбутньому з такими перевізниками розривати договори», – розповідає підприємець.

оренда квартири Львів

Новини