На Самбірщині вперше провели молодіжний освітньо-спортивний табір «SamCamp»

Фото: ЛОВА

Зі шкільної парти в політику. Представники 10 громад Самбірщини впродовж 5 днів вивчали ази молодіжної політики. В таборі «SamCamp» навчались менеджементу, удосконалювали життєві навики, експериментували із фандрейзингу. Все для того, щоб повернувшись у свою громаду, вибудувати місцеву молодіжну раду.

Про це йшлося в програмі «ОЧІ» на «Першому Західному».

В селі Сприня біля підніжжя гірських вершин після 5-денного активного таборування в учасників народились десятки ідей щодо розвитку молодіжного простору у  кожній громаді.

«Молодіжні ради – це основна мета цього заїзду. В нас був цілий день присвячений цьому. В нас було декілька спікерів. Вони нам розповідали, як правильно залучити молодь, щоб її не відштовхувати», – розповіла одна із учасниць.

«Ми постійно чимось зайняті, постійно слухаємо спікерів, займаємось спортом. І це все так поєднано гармонійно. Плюс, тут смачно годують», – додав інший учасник.

Фото: ЛОВА

Добре готують не лише обіди, але й молодь до створення молодіжних рад. Аби до голосу молоді дослухались не лише на сцені, а й у чиновницьких кабінетах, у кожній громаді повинен функціонувати молодіжний консультативно-дорадчий орган.

«Вони готові бути лідерами свого краю і формувати молодіжні ради. Тому що молодіжна рада – це про спілкування, про можливості. З іншого боку, це підготовка вже до дорослого життя, громадського життя», – зазначив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Цьогоріч на Львівщині за підтримки «ЮНІСЕФ» та управління молоді і спорту Львівської ОВА розпочали повноцінну роботу 16 молодіжних центрів.


оренда квартири Львів

Новини