На саміті НАТО у Вашингтоні побачите потужну демонстрацію підтримки України – Держдеп

Фото: Укрінформ

Країни-члени Північноатлантичного альянсу підтвердять готовність підтримувати Україну як зараз, так і в довгостроковій перспективі, та оголосять нові кроки щодо зміцнення повітряної оборони нашої країни.

Про це заявив у п’ятницю під час телефонного брифінгу високопоставлений представник адміністрації США, передає Укрінформ.

«Наступного тижня ви побачите потужну демонстрацію підтримки України з боку США та союзників. Члени Альянсу вкотре підтвердять, що майбутнє України в НАТО та зроблять важливі нові заяви про те, як ми збільшуємо військову, політичну та фінансову підтримку України з боку НАТО», – зауважив представник адміністрації.

Він уточнив, що ці заяви стануть «частиною мосту України» до членства в Північноатлантичному альянсі.

Крім того, за його словами, у четвер відбудеться засідання Ради НАТО-Україна, після якого президент США проведе спільний захід із президентом України, а також майже двома десятками союзників і партнерів, які підписали двосторонні угоди про безпеку з Україною.

«Сполучені Штати, крім того, оголосять нові кроки задля зміцнення ППО України та військових можливостей, щоби допомогти їй захищатися сьогодні, а також стримувати російську агресію в майбутньому», – наголосив представник Білого дому.

Він також зазначив, що Вашингтонський саміт надішле Путіну «потужний сигнал», що він не зможе пересилити коаліцію країн, які підтримують Україну.

Як повідомлялося, саміт НАТО на рівні лідерів країн-членів та партнерів Альянсу відбудеться 9-11 липня в столиці США.

оренда квартири Львів

Новини