На Таврійському напрямку за добу ворог 5 разів скидав боєприпаси з отруйною речовиною

Фото: ТСН

На Таврійському напрямку за добу 29 січня російські окупанти п’ять разів застосували боєприпаси з отруйними речовинами, ймовірно, гранати з хлорпікрином.

Про це заявив речник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі національного телемарафону, пише Українська правда.

«Також ворог продовжує порушувати звичаї ведення війни та застосовувати боєприпаси з отруйними речовинами, тобто хімічного походження. Вчора було зафіксовано п’ять таких скидів. Це, ймовірно, гранати К-51 із хлорпікрином. Але кожен такий випадок досліджується окремо. Робляться відповідні аналізи, і потім це подається до міжнародних інституцій».

За словами Штупуна, не бажано, щоб цей газ протрапляв у бліндаж, наприклад, але офіцер додав, що від хлорпікрину рятує звичайний протигаз.

Раніше, представник Центру досліджень трофейного та перспективного озброєння та військової техніки капітан Андрій Рудик пояснював, що Росія збільшує використання боєприпасів із хімічними речовинами та застосовує новий вид гранат.

оренда квартири Львів

Новини