На відшкодування кредитів для аграріїв Львівщини погодили 2 мільйони гривень

Фото: ЛОВА

Аграрії Львівської області отримають перші цього року 2,2 млн грн допомоги в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Таке рішення ухвалила обласна комісія з визначення одержувачів фінансової підтримки, розглянувши 13 заявок від сільськогосподарських виробників – повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода, аграрії отримають: 743,1 тисяч гривень – для відшкодування відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу; 1,5 мільйонів гривень – як пільгові кредити на зворотній основі.

«У 2023 році в межах програми збільшено підтримку аграрного сектору до 34,2 млн грн. Це на 10 млн грн більше, ніж було торік. Допомога аграріям від області та міжнародних партнерів у часі війни є вкрай важливою. Війна часто змінила логістику, а енергетична криза та здорожчання пального призвели до труднощів у збиранні, зберіганні та транспортуванні врожаїв», – зауважив Юрій Холод.

Новини