На Заході розглядають удари на випередження ядерної атаки, – Олександр Мусієнко

Фото: ipress

На Заході ведуться розмови про можливість застосування удару на випередження. Йдеться про попередження ядерних ударів з боку Росії.

Про це в ефірі «Першого Західного» розповів військовий експерт Олександр Мусієнко.  

За його словами, США і НАТО повинні продемонструвати рішучість і готовність, щоб Росії було зрозуміло, що вони так просто ядерні удари не залишить. І там вже обговорюють різні варіанти стримування агресора.

«На випередження – це означає, наприклад, якби представники Альянсу чи США зробили заяву, що вони готові надати Україні воєнну допомогу. Але йдеться не просто про постачання зброї, а безпосередньо надсилання своїх військ як гаранта убезепечення нашої території від ядерних погроз. Нехай цей контингент буде розміщений не біля фронту, а наприклад, в центрі чи в західних областях. Це було би хорошим запобіжником», – вважає експерт.  

Ще один варіант, який обговорюють американці – це безпосередні удари по військових цілях окупанта.

«Попри те, що такі обговорення почались, є чітка позиція від США, яка полягає в тому, що є дві точки, які розглядаються потенційно загрозливими, оскільки там можуть знаходитись ядерні боєголовки. Це окупований Крим і Калінінград. Це дві точки, звідки Росія може їх застосувати. Є розуміння того, що як мінімум, знести і знищити штаб-квартиру Балтійського флоту РФ у Калінінграді чи об’єкти Чорноморського флоту в Криму, готовність така є», – заявляє Олександр Мусієнко.

Він навіть каже, що таке попередження вже було надіслано російській владі неофіційними каналами.  

оренда квартири Львів

Новини