На захист Харківщини зараз стало багато харків’ян, вони роблять свою справу – Зеленський

Фото: ОП

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський зараз перебуває на ключових місцях боїв. Ще поки рано робити висновки, але ситуація контрольована. Сили оборони знищують окупанта, який намагається просуватися, зокрема, зараз багато воїнів – саме харків’ян – стали на захист Харківщини.

Про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.

«Сьогодні день дав нам більше можливостей. Перше – головком Олександр Сирський – він доповів щодо ситуації в районах бойових дій. Донеччина, Харківщина – там, де зараз найважче. Він перебуває якраз у ключових місцях боїв – працює з бригадами, на бойових позиціях. Іще поки рано робити висновки, але ситуація контрольована. Наші воїни – вони знищують окупанта, який намагається просуватися: усе досить напружено. Але ми посилили напрямки, зокрема харківські. Зараз багато воїнів – саме харків’ян – стали на захист Харківщини. Вони роблять свою справу, і я дякую кожному за ефективність.»

Президент Зеленський розповів, що сьогодні зустрівся із державним секретарем США Ентоні Блінкеном. Зокрема, розмова стосувалась захисту і постачання американської оборонної підтримки.

«Нам потрібне помітне прискорення постачання. Зараз надто багато часу минає між оголошенням пакетів і реальною появою зброї на передовій. Важливо зробити реалізацію рішень і логістику більш оперативними.»

Також окремо обговорили ППО – системи, яких потребує Україна. Зокрема, для Харкова, для Харківщини.

За словами Зеленського, якби зараз Україна отримала два «Patriot» саме для цього регіону, це б уже дало нам іншу ситуацію у війні загалом.

«Дякую кожному з партнерів, хто це розуміє і справді старається допомогти. Кожного дня російські терористи завдають ударів ракетами та керованими авіабомбами по Харкову, по інших наших містах і громадах у прикордонні, по наших фронтових позиціях. Критично потрібно збільшувати потенціал нашої ППО, нашої авіації, зокрема й розширювати коаліцію винищувачів, прискорювати тренування й постачання, щоб дати захист від російського терору. Ми знаємо, які реальні можливості є в партнерів. Потрібні чіткі політичні рішення.»

оренда квартири Львів

Новини