На запит України навчання танкістів на Abrams продовжили – Пентагон

Фото: Голос Америки

Майже 200 українських військових ще декілька тижнів продовжать вдосконалювати навички управління та ремонту американських танків Abrams, після того, як основний курс комбінованих навчань завершився в серпні.

Про це Голосу Америки повідомив речник Командування Сухопутних сил США в Європі та Африці Мартін О’Доннелл.

На запит української сторони навчання продовжили до того часу, поки триває переоснащення 31 американського танка, які готуються відправити до України, заявив посадовець.

«На запит України військові підтримуватимуть свої навички керування та ремонту до того, як 31 танк, який США зобов’язались переобладнати та надати Україні восени, будуть готові, – заявив О’Доннелл. – Ці тренування навичок, як очікується, займуть кілька тижнів».

Навчання відбуваються на американській базі в Німеччині.

США планують надати Україні 31 танк. А в новому пакеті допомоги Пентагон оголосив, що надасть Україні снаряди зі збідненим ураном для танків Abrams.

«Цей пакет заходів USAI підкреслює незмінну відданість США задовольнити нагальні потреби України шляхом надання критично важливих можливостей у найближчій перспективі, а також розбудови стійкої спроможності ЗСУ захищати свою територію та стримувати російську агресію в середньостроковій та довгостроковій перспективі», – йдеться у заяві Пентагону.

За очікуваннями, поставки танків зможуть дозволити Києву подолати російські укріплення і допоможуть українському контрнаступу.

Abrams буде вже третім західним основним бойовим танком, який отримає Україна від партнерів, на додаток до німецьких Leopard та британських Chellenger.

оренда квартири Львів

Новини