Наступ на півдні сповільнили дощі, але ЗСУ крок за кроком просуваються – Резніков

Фото: BBC

Просування Збройних сил на півдні України сповільнилося через дощову погоду, однак українські захисники крок за кроком звільняють території.

Про це міністр оборони Олексій Резніков заявив в інтерв’ю Fox News, повідомляє Українська правда.

«На півдні ми також продовжуємо нашу контрнаступальну кампанію. Зараз деякі погодні умови, я маю на увазі дощ, сповільнюють нас. Але ми використовуємо тактику крок за кроком повертати наші села, метри і кілометри, і ми будемо продовжувати робити це».

Резніков вважає, що окупанти не ризикнуть проводити вуличні бої в Херсоні, тому що ЗСУ контролюють мости через Дніпро, якими росіяни могли б відступити.

«Ми контролюємо всі мости через Дніпро, використовуючи такі американські комплекси, як-от HIMARS, а також інші РСЗВ, як-от M270, артилерію 155-мм калібру – все це сучасні системи стандарту НАТО, як-от M777 зі США. Для них залишатися в Херсоні – це реальний ризик, тому що в них не буде можливості втекти, як вони зробили на Харківському напрямку, наприклад в Ізюмі та інших містах», – повідомив він.

Нагадаємо, 24 жовтня в Міноборони повідомили, що у Херсонській області сили оборони півдня звільнили понад 90 населених пунктів, в яких мешкають понад 12 тисяч осіб.

Новини