Наступні декілька дні будуть важкими – Укренерго

Фото: Фокус

Наступні декілька дні будуть важкими, адже окрім пошкодження мережі наближаються похолодання, і споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж.

Про це повідомляє Укренерго

Зазначається, що найбільш складна ситуація на заході Україні, а також у центральному і північно-східних регіонах. Для стабілізації енергосистеми Укренерго було застосовано аварійні графіки відключень. Це дозволило запобігти повному знеструмленню країни.

«Енергетики відразу приступили до відновлення живлення споживачів та пошкоджених мереж та електростанцій. Ми працюватимемо цілодобово, щоб повернути світло, яке намагаються у нас відібрати рашисти».

В Укренерго наголошують, наступні декілька дні будуть важкими: наближається похолодання і споживання електроенергії зростатиме, відповідно навантаження на мережі теж, тому просять з розумінням ставитися до відключень, які будуть впроваджуватися по мірі необхідності, а також не полишати звичку економно використовувати електроенергію.

«Ворог жорстокий і ми розуміємо, що на цьому він може не зупинитися. У нас є план реагування на різні ситуації, у тому числі й найгірші. Водночас українцям треба бути готовими до значних перерв в енергопостачанні та мати необхідний запас води, заряджені пристрої та павербанки».

Новини