Наступний «Рамштайн» пройде 10 жовтня у Брюсселі в офлайн-форматі

Зустріч у форматі «Рамштайн» 20 вересня. Фото: Рустем Умєров, Фейсбук

Міністерство оборони США повідомило, що шістнадцята зустріч Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» пройде 10 жовтня у Брюсселі в офлайн-форматі.

Про це йдеться у повідомленні Пентагону, пише «Європейська правда».

У 16-му «Рамштайні» візьмуть участь міністр оборони США Ллойд Остін та новопризначений голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Чарльз Браун.

«Міністр і голова ОКНШ долучаться до міністрів оборони та вищого військового керівництва з майже 50 країн, щоб обговорити триваючу кризу в Україні та подальшу підтримку з боку міжнародного співтовариства, спрямовану на забезпечення українського народу засобами, необхідними для захисту своєї суверенної території», – зазначили в Пентагоні.

Там також оголосили про участь Ллойда Остіна в засіданні міністрів оборони країн НАТО 12 жовтня в штаб-квартирі Альянсу.

Формат «Рамштайн», який об’єднує понад 50 країн світу, був започаткований з метою колективної підтримки України, щоб задовольнити оборонні потреби української армії в умовах протистояння повномасштабному вторгненню Росії.

У попередньому засіданні Контактної групи з питань оборони України 19 вересня вперше брав участь новий міністр оборони Рустем Умєров. За її підсумками сторони домовились започаткувати ініціативу створення Capabilities Coalition (Коаліція спроможностей).

оренда квартири Львів

Новини