Насильна мобілізація українців принесе Росії більше шкоди, ніж користі, – військовий експерт
- Четвер, 20 жовтня 2022
Воєнний стан, оголошений президентом Російської Федерації Володимиром Путіним на тимчасово окупованих територіях України, це відчайдушний крок. І від нього більше постраждають самі росіяни.
Про це в ефірі «Першого Західного» заявив військовий експерт Андрій Тетерук.
«Це відчайдушна спроба Путіна стабілізувати ситуацію на територіях, які можуть бути каталізаторами деструктивних подій і наслідків для самої РФ. А найголовніше, що де-факто він оголосив воєнний стан на території РФ, хоча ми цього не визнаємо. А це означає, що і без того безправне населення РФ підпадає під те, що і на решті території будуть введені обмежувальні заходи щодо прав і свобод громадян Росії. І вони будуть поставлені в умови всеохоплюючого ГУЛАГу», – переконаний експерт.
За його словами, Путін вводить воєнний стан наразі на території України, щоб не спровокувати бунт росіян на своїй території. Але скоріше за все, мета цього рішення – мати повні права запроваджувати непопулярні рішення. Хоча, на думку Тетерука, воєнний стан ніяк не допоможе Росії покращити її становище на фронті і не виправить ситуацію на геополітичному просторі.
«Тут, швидше, є намагання грати гарну гру при поганих розкладах. Тому в програші буде лише населення РФ. А українці, яких вони намагатимуться затягнути до своїх збройних формувань, щоб вони воювали проти України, будуть найслабшою складовою їхніх збройних сил. Тому, що це потенційно будуть «штрейкбрехери» і «диверсанти». Тому, що знешкодити техніку, пункти управління, додатково навести системи залпового вогню на російські підрозділи – все це якраз і будуть робити українці, яких насильно мобілізують», – вважає Андрій Тетерук.
Він переконаний, що це буде катастрофічне послаблення їхніх окупаційних збройних сил. Це дуже відчайдушне рішення, і для Кремля воно матиме більше негативні наслідки, аніж позитивні. Тобто, це буде черговий прорахунок російської влади.
Новини
- 23 Листопада
- Сьогодні
- Більше новин