НАТО звинуватив Росію у зловмисних діях у країнах Альянсу та обіцяє відповісти

Фото: N-tv

НАТО незадоволений зловмисними діями Росії на території країн Альянсу та обіцяє на це відповісти.

Про це йдеться в заяві НАТО, яку цитує «Європейська правда».

Альянс зауважив, що в останні тижні були висунуті звинувачення кільком особам у зв’язку з ворожою державною діяльністю, яка охоплює Чехію, Естонію, Німеччину, Латвію, Литву, Польщу та Велику Британію.

«Ці інциденти є частиною кампанії з активізації діяльності, яку Росія продовжує здійснювати в євроатлантичному регіоні, зокрема на території Альянсу і через підконтрольних їй осіб. Це включає дезінформацію, саботаж, акти насильства, кібер- і електронне втручання, кампанії з дезінформації та інші гібридні операції», – перелічується в заяві.

Члени НАТО висловили «глибоке занепокоєння» гібридними діями Росії, які становлять загрозу безпеці Альянсу, додали там.

«Ми підтримуємо постраждалих членів Альянсу й солідарні з ними. Ми будемо діяти індивідуально і колективно у відповідь на ці дії і продовжуватимемо тісно координувати свої дії», – наголосили в Альянсі.

Там також пообіцяли продовжувати посилення стійкості до гібридних російських загроз і закликали Росію «виконувати свої міжнародні зобов’язання так само, як члени Альянсу виконують свої».

«Дії Росії не зупинять членів Альянсу від продовження підтримки України», – підкреслюється в заяві.

Минулого тижня, нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що викриті в останні дні випадки шпигунства на користь Росії в державах-членах Альянсу не завадять наданню військової допомоги Україні.

оренда квартири Львів

Новини