Навряд чи знайдеться наступник, який зможе замінити Пригожина  – розвідка Британії

Фото: CNN

Британська розвідка вважає, що загибель ватажка ПВК «Вагнер» Євгенія Пригожина матиме глибоко дестабілізуючий вплив на групу.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії від 25 серпня, пише «Європейська правда».

23 серпня, рівно через два місяці після заколоту групи Вагнера, бізнес-джет Embraer, пов’язаний з приватною військовою компанією «Вагнер», розбився під Твер’ю, між Москвою і Санкт-Петербургом. Російська влада стверджує, що на борту літака загинули 10 осіб, у тому числі власник «Вагнера» Пригожин.

«Наразі немає точних доказів того, що Пригожин перебував на борту літака, і відомо, що він дотримувався виняткових заходів безпеки. Однак дуже ймовірно, що він дійсно загинув.

… Загибель Пригожина майже напевно матиме глибоко дестабілізуючий вплив на групу Вагнера».

Його особисті якості – гіперактивність, виняткова зухвалість, націленість на результат і надзвичайна жорстокість – пронизували «Вагнера», і, на думку розвідувальної спільноти Британії, навряд чи знайдеться наступник, який би відповідав цим якостям.

«Вакуум лідерства, який утворився після смерті ватажка «Вагнера», поглиблюється повідомленнями про загибель засновника і польового командира групи Дмитра Уткіна та начальника відділу логістики Валерія Чекалова».

Як повідомлялося, Сполучені Штати наразі не мають вичерпної інформації про ситуацію з аварією літака, на борту якого міг перебувати ватажок групи Вагнера Євгеній Пригожин, але вважають, що його, найімовірніше, вбили.

Нагадаємо, раніше агентство Reuters з посиланням на двох американських посадовців повідомило, що літак, пасажирами якого вказувалася верхівка ПВК «Вагнер», могла збити ракета з території Росії.

Натомість The New York Times та Associated Press з посиланням на обізнаних співрозмовників пишуть, що західні розвідки вважають ймовірною причиною катастрофи літака з керівником ПВК «Вагнер» вибух на борту.

оренда квартири Львів

Новини