Назва «Шептицький» може примирити прихильників і противників перейменування Червонограда – заступник голови громади

Фото: Олександра Кучечук

За перейменування Червонограда незабаром будуть голосувати депутати Верховної Ради. Раніше Комітет державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування запропонував місту нову назву – Шептицький.

Нова назва є нейтральною, тому може примирити населення Червонограда, яке виступають «за» і «проти» перейменування.

Про це в програмі «Головне за день» на «Першому  Західному» заявив заступник голови Червоноградської громади Володимир Коваль.

Попри те, що перейменування, на його думку, зараз є не на часі, він заявляє, що всі повноваження давати нову назву Червонограду знаходяться нині у Верховної Ради. Громада не використала відведений їй час на прийняття рішення.   

«Шептицький – це той третій варіант, який примирить або зніме напругу між червоноградцями, які хочуть залишити Червоноград та тими, хто говорить про назву Кристинопіль як історичну назву. І “Шептицький” насправді не був лідером в голосуванні. Ініціатива такої назви була народжена досить недавно, тому можливо буде такою нейтральною між прихильникими двох інших версій», – вважає Володимир Коваль.

Раніше на сайті Червоноградської міської відбулось голосування за нову назву для міста. Найбільшу кількість голосів віддали за перейменування міста Червоноград на Червоноград. Всього проголосували 2823 мешканців, хоча у громаді проживає понад 90 тисяч осіб.

оренда квартири Львів

Новини