Не виключають будинки, які на одній лінії з об’єктом критичної інфраструктури, – речниця «Львівобленерго»

Фото: Погляд

Не шукати підводних каменів в логіці відключення будинків від електропостачання. Про це в ефірі «Першого Західного» закликала речниця ПрАТ «Львівобленерго» Галина Петрушка. 

За її словами, не відключають тих,  хто знаходиться на лінії живлення об’єктів критичної інфраструктури, наприклад, лікарні, військового об’єкту чи ТЕЦ.

 «Немає також принципу, що будинки з електроплитами ми не будемо вимикати. Якщо ця лінія не під’єднана до жодного об’єкту критичною інфраструктури, то наявність чи відсутність електроплит  ніяким чином не буде впливати на графіки. Я розумію, що комусь може бути образливо, що чийсь будинок  без електроенергії, а в сусідів напроти завжди є електроенергія, але треба ставитись до ситуації з розумінням», – пояснює речниця.

За її словами, відключають велику кількість споживачів, оскільки існує великий брак потужностей. Тому планові графіки відключень не діють, починають працювати екстрені. Коли ситуація стабілізується – знову почнуть діяти погодинні планові відключення.

«Аналізуючи попередні тижні, можна сказати, що ми потрапляли на 80-90% в ті графіки. Просто треба розуміти, що якщо у вас від 08.00 до 12.00 за графіком не має бути електроенергії – це не означає, що у 8-ій вимкнули, а в 11-ій включили. Ми намагались минулого тижня відключати на 2 години менше. Плюс, якщо написано, що в 12-ій повернуть електроенергію, то ще треба дати час на доїзд бригаді, бо одночасно всіх виключити і включити – немає змоги», – говорить Галина Петрушка.

оренда квартири Львів

Новини